Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 13.6 D36 129A6

Petlas

Petlas TA-6013.6 D36 129A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
129
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102870

Највисока цена: 

Назад кон врвот