Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 13.6 D28 125A6

Petlas

Petlas TA-6013.6 D28 125A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102634

Највисока цена:  424,6 €

Цена по парче

424,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот