Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 12.4 D36 126A6

Petlas

Petlas TA-6012.4 D36 126A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102856

Највисока цена:  498,1 €

Цена по парче

498,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот