Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 12.4/11 R24 128A6

Petlas

Petlas TA-6012.4/11 R24 128A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
12.4
Висина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  397,9 €

Цена по парче

397,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот