Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 11.5/80 D15.3 123A6

Petlas

Petlas TA-6011.5/80 D15.3 123A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A6
EAN:
2080001554823

Највисока цена:  193,5 €

Цена по парче

193,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,5 €

Назад кон врвот