Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 11.2 D28 118A6

Petlas

Petlas TA-6011.2 D28 118A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
11.2
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102597

Највисока цена:  380,2 €

Цена по парче

380,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот