Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 11.2 D24 116A6

Petlas

Petlas TA-6011.2 D24 116A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
11.2
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102467

Највисока цена:  310,2 €

Цена по парче

310,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот