Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 10.0/80 D12 98A6

Petlas

Petlas TA-6010.0/80 D12 98A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
10.0
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102986

Највисока цена:  126,9 €

Цена по парче

126,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,6 €

Назад кон врвот