Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 10.0/75 D15.3 114A6

Petlas

Petlas TA-6010.0/75 D15.3 114A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915104072

Највисока цена:  212,4 €

Цена по парче

212,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот