Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-50 6.5/80 D13 94A6

Petlas

Petlas TA-506.5/80 D13 94A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
6.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830004502

Највисока цена:  66,8 €

Цена по парче

66,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот