Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-130 710/70 R42 173D

Petlas

Petlas TA-130710/70 R42 173D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
710
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
173
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830022339

Највисока цена:  3.352,9 €

Цена по парче

3.352,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот