Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-130 710/70 R38 171D

Petlas

Petlas TA-130710/70 R38 171D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
710
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
171
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830022315

Највисока цена:  2.947,5 €

Цена по парче

2.947,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот