Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-130 650/75 R32 172A8

Petlas

Petlas TA-130650/75 R32 172A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
650
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
172
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830019599

Највисока цена:  2.624 €

Цена по парче

2.624 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот