Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-130 650/65 R42 170D

Petlas

Petlas TA-130650/65 R42 170D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
650
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
170
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830023190

Највисока цена:  2.370 €

Цена по парче

2.370 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот