Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-130 620/75 R26 166A8

Petlas

Petlas TA-130620/75 R26 166A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
620
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
166
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830022216

Највисока цена:  2.843,1 €

Цена по парче

2.843,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  168,48 €

Назад кон врвот