Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-130 620/70 R42 166D

Petlas

Petlas TA-130620/70 R42 166D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
620
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
166
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830022193

Највисока цена:  2.381,4 €

Цена по парче

2.381,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот