Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-130 600/70 R34 160D

Petlas

Petlas TA-130600/70 R34 160D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
600
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830022179

Највисока цена:  1.807,9 €

Цена по парче

1.807,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,74 €

Назад кон врвот