Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-130 600/65 R42 154D

Petlas

Petlas TA-130600/65 R42 154D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830021332

Највисока цена:  1.943 €

Цена по парче

1.943 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,74 €

Назад кон врвот