Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-120 300/95 R52 156D

Petlas

Petlas TA-120300/95 R52 156D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
300
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
52
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830022254

Највисока цена:  1.251,9 €

Цена по парче

1.251,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот