Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-120 270/95 R44 142A8

Petlas

Petlas TA-120270/95 R44 142A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
270
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
44
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830019247

Највисока цена:  774,3 €

Цена по парче

774,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот