Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-120 270/95 R38 140A8

Petlas

Petlas TA-120270/95 R38 140A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
270
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830019216

Највисока цена:  543,7 €

Цена по парче

543,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот