Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-120 270/95 R32 136A8

Petlas

Petlas TA-120270/95 R32 136A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
270
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830019209

Највисока цена:  531 €

Цена по парче

531 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот