Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-120 230/95 R36 128A8

Petlas

Petlas TA-120230/95 R36 128A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
230
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103631

Највисока цена:  588,2 €

Цена по парче

588,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот