Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-120 230/95 R32 126A8

Petlas

Petlas TA-120230/95 R32 126A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
230
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103549

Највисока цена:  359,4 €

Цена по парче

359,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот