Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-120 210/95 R44 120A8

Petlas

Petlas TA-120210/95 R44 120A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
210
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
44
Индекс на товар:
120
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830006452

Највисока цена:  584,9 €

Цена по парче

584,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот