Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-120 210/95 R36 116A8

Petlas

Petlas TA-120210/95 R36 116A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
210
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103624

Највисока цена:  499,1 €

Цена по парче

499,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот