Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-120 210/95 R32 114A8

Petlas

Petlas TA-120210/95 R32 114A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
210
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103532

Највисока цена:  424,5 €

Цена по парче

424,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот