Споредете до 4 продукти:

Petlas SZ 300 8.5 R17.5 121/120L

Petlas

Petlas SZ 3008.5 R17.5 121/120L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
8.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
L
EAN:
8680830026917
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  196,4 €

Цена по парче

196,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,91 €

Назад кон врвот