Споредете до 4 продукти:

Petlas SZ 300 225/75 R17.5 129/127M

Petlas

Petlas SZ 300225/75 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830017878
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  177,3 €

Цена по парче

177,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,16 €

Назад кон врвот