Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 110 315/80 R22.5 154/150M

Petlas

Petlas SH 110315/80 R22.5 154/150M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830019858
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  466,3 €

Цена по парче

466,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,65 €

Назад кон врвот