Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 110 315/70 R22.5 156/150L

Petlas

Petlas SH 110315/70 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8680830028355
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  441,8 €

Цена по парче

441,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот