Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 110 285/70 R19.5 150/148J

Petlas

Petlas SH 110285/70 R19.5 150/148J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
150/148
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830028669
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  386,4 €

Цена по парче

386,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот