Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 110 285/70 R19.5 146/144L

Petlas

Petlas SH 110285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
8680830028645
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  357,1 €

Цена по парче

357,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот