Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 100 315/80 R22.5 154/150M

Petlas

Petlas SH 100315/80 R22.5 154/150M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830017823
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  497,6 €

Цена по парче

497,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот