Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 100 245/70 R19.5 136/134M

Petlas

Petlas SH 100245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830030327
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  292,9 €

Цена по парче

292,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот