Споредете до 4 продукти:

Petlas RZ 300 8.5 R17.5 121/120L

Petlas

Petlas RZ 3008.5 R17.5 121/120L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
8.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
L
EAN:
8680830026931
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  196,2 €

Цена по парче

196,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,63 €

Назад кон врвот