Споредете до 4 продукти:

Petlas RZ 300 225/75 R17.5 129/127M

Petlas

Petlas RZ 300225/75 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830019841
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  185,9 €

Цена по парче

185,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,16 €

Назад кон врвот