Споредете до 4 продукти:

Petlas RUW 550 275/70 R22.5 150J

Petlas

Petlas RUW 550275/70 R22.5 150J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830023671
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  473,1 €

Цена по парче

473,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  114,75 €

Назад кон врвот