Споредете до 4 продукти:

Petlas RM-910 335/80 R20 149K

Petlas

Petlas RM-910335/80 R20 149K

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Petlas
Ширина:
335
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
K
EAN:
8680830024029

Највисока цена:  849 €

Цена по парче

849 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  120 €

Назад кон врвот