Споредете до 4 продукти:

Petlas RH 100 Plus 295/80 R22.5 152/148M

Petlas

Petlas RH 100 Plus295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830019803
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  501,6 €

Цена по парче

501,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот