Споредете до 4 продукти:

Petlas RH 100 315/70 R22.5 154/150L

Petlas

Petlas RH 100315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8680830027365
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  456,4 €

Цена по парче

456,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот