Споредете до 4 продукти:

Petlas RH 100 315/60 R22.5 152/148L

Petlas

Petlas RH 100315/60 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
8680830035599
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  475,8 €

Цена по парче

475,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,65 €

Назад кон врвот