Споредете до 4 продукти:

Petlas RH 100 12 R22.5 152/148M

Petlas

Petlas RH 10012 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
12
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830017984
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  510,3 €

Цена по парче

510,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот