Споредете до 4 продукти:

Petlas Ptx ND31 340/80 R18 143A8

Petlas

Petlas Ptx ND31340/80 R18 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Petlas
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830021905

Највисока цена:  570,9 €

Цена по парче

570,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  120 €

Назад кон врвот