Споредете до 4 продукти:

Petlas NZ 305 235/75 R17.5 143/141J

Petlas

Petlas NZ 305235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830021684
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  219,9 €

Цена по парче

219,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,42 €

Назад кон врвот