Споредете до 4 продукти:

Petlas NZ 300 435/50 R19.5 160J

Petlas

Petlas NZ 300435/50 R19.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
435
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830035490
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  510,1 €

Цена по парче

510,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,65 €

Назад кон врвот