Споредете до 4 продукти:

Petlas NT 30 9.00 D16 125A6

Petlas

Petlas NT 309.00 D16 125A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830005165

Највисока цена:  236 €

Цена по парче

236 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,98 €

Назад кон врвот