Споредете до 4 продукти:

Petlas NH 100 245/70 R19.5 141/140J

Petlas

Petlas NH 100245/70 R19.5 141/140J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
141/140
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830027013
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  384,6 €

Цена по парче

384,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  114,75 €

Назад кон врвот