Споредете до 4 продукти:

Petlas NH 100 215/75 R17.5 135/133J

Petlas

Petlas NH 100215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830019759
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  178,4 €

Цена по парче

178,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,16 €

Назад кон врвот