Споредете до 4 продукти:

Petlas NB 38 10.00 D20 146/143B

Petlas NB 38
Petlas NB 38
Petlas

Petlas NB 3810.00 D20 146/143B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Petlas
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
146/143
Индекс на брзина:
B
EAN:
8680830007831

Највисока цена:  420,8 €

Цена по парче

420,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот